Velikonoce Hubertka 13. – 17. 4. 2017

Ve středu byl sraz na Černém mostě. Z Čerňáku jsme jeli autobusem, měli jsme k dispozici teplé pití a zábavu. Asi tak po hodině jsme přestoupili na vlak a z vlaku jsme šli rovnou na Hubertku. Stůj poznamenal, že si tento okamžik musíme zapamatovat, neboť dojdeme na Hubertku asi ještě za světla. Když jsme došli na Hubertku, byli všichni vyřízení. A proto jsme hráli hry až úplně večer. Večer byla přirozeně hygiena a všichni spát. Vedoucí zůstali ještě chvíli vzhůru a kuli si své pikle.

Chybí čtvrtek!!!

Dalšího dne, totiž 14.4., byl pátek a my jsme, jako první úspěch dne, ráno vstali. Po krátké diskuzi se obecné mínění usneslo, že Nutella, jež byla k snídani, vskutku byla jen náhražkou. Po snídani jsme vyrazili od Hubertky nahoru po červené turistické trase směrem Smědava. Cesta byla dlouhá a k nelibosti spousty z nás i plná sněhu. Když jsme došli k jednomu jezírku (snad rybníčku, těžko říct, měli jsme se zeptat), které bylo jediné na cestě, sedli jsme si a posvačili z přidělené svačiny. Dále jsme pokračovali po zelené turistické značce k polorozpadlému železobetonovému čemusi, kde vždy hrajeme counter strike. Counter strike je hra, při které si hráči posbírají šišky a snaží se dostat k danému předmětu, případně osobě. Proti nim jsou obránci, kteří mají pouze 3 životy. Útočníci si doplňují životy u dané chaty. Hráli jsme na 3 týmy + obránci. Pokud jsou všichni obránci zneškodněni, hrají hráči proti sobě v týmech, do kterých byli zařazeni. Tento den vyhrál counter strike Uchův tým. Po krátkém a mistrně zorganizovaném hlasování se rozhodlo prohodit role, totiž vedoucí dostali možnost si zaútočit a děti bránily Radima (trofej). Kromě pár sabotérů, kterým to Všudu nikdy nezapomene, s chutí hráli všichni. Zpátky jsme se vraceli z půlky po červené a z půlky po zelené. Na poslední rovince nás Stůj zastavil a vyhlásil hru. Po cestě byly rozházeny věci, které do lesa nepatří a my jsme je měli najít, zapamatovat a nahlásit Spiderovi a Hance. K večeři bylo Chilli con carne. Večer byly hry a pak se šlo spát.

V sobotu jako každé ráno jsem se s holkami probrala asi deset minut po šesté. Tak jsem celou dobu civěla do stropu a čekala na budíček. Služba byli Ucho s Radimem a potom byla snídaně. Pak jsme měli chvíli volno a řešili jsme, co dáme za písničky do skupinového tance. Původně skupinky byly: Mikro, Kamča, Bětka, Radim, Ucho a Ježek a druhá skupinka Uchecht, Eliška, Bedna, Honzík a Ťap. Následovala jedna menší hra (země, město), při které si jeden člověk v duchu přeříkával abecedu a druhý člověk řekl, kdykoliv chtěl, stop a třeba to padlo na písmeno C a všichni museli vymyslet město, kytku, věc, jméno a různé tyto věci, které začínaly na písmeno C. V poledne jsme měli oběd. Když jsme dojedli, dostali jsme zase chvíli volno a mezitím nám vedoucí připravovali takovou lanovou dráhu. Když jsme měli to volno, zase jsme nacvičovali, ale někdo byl proti této části a někdo proti této, tak jsme požádali, aby ty skupinky byly holky proti klukům. Takže nacvičování probíhalo znova. Pak nás zavolali, abychom šli na lanovou dráhu. Byla tam lanovka, houpačka, guma přes kterou jsme se natahovali pro víčka a ještě tam byly dva provazy nad sebou, na dolní jsme si stoupli a za horní jsme se chytili a z jedné strany jsme to přelezli na druhou. Když se skoro všichni chtě nechtě projeli na lanovce, mezi dva stromy se natáhla Slacklajna, přes niž se přecházelo. Po lanových aktivitách byla večeře, a zase jsme dostali chvíli na doladění tanců. Když volno skončilo a program byl připraven, bylo pár menších her. Mezi nimi byla přehlídka tří členů týmu a kostýmy měly být originální ale ne trapný. Po přehlídce byly párové tance s balónky a hned nato byly skupinové tance. První tancovali kluci kteří tancovali na Kabáty a pak holky, jež tancovaly mix různých písniček, a nakonec byla suprová diskotéka. Na začátku tancovaly jen děti ale po převlečení se připojilo pár vedoucích. Přítomni byli i praktikanti, kteří tancovat nechtěli, ale stejně jsme je nakonec vytáhli. Později, dávno po večerníčku, už jen byla hygiena a šlo se spát. Vedoucí ještě diskutovali Honzíkovu přezdívku a nejvíce se zamlouvala Kecy (bez Kecyho, o Kecym). Uvidíme, jestli se ujme.

Pracuji, Ježek, Micro

 

0 0 votes
Article Rating
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments