První výprava je tu! Pojeď s námi do Orliček! 26. – 28.9.2020

Lesy, louky, vojenské pevnosti a historické památky...

… to jsou Orlické hory.

Na první výpravě letošního roku navštívíme známou rozhlednu Anna, podíváme se na místní rašeliniště a užijeme si horského vzduchu.Také si samozřejmě zahrajeme spoustu her a rozhodně se máte na co těšit!

Sraz

25. 9. 2020 v 14:40 na Hlavním nádraží naproti pokladnám (u obchodu Tiger)

Návrat

28. 9. 2020 v 18:00 opět na Hlavní nádraží, dále pojedeme společně na Hůrku (děti možno vyzvednout na obou místech)

Cena

450kč

V ceně je zahrnuto ubytování, doprava a společné stravování (počínaje sobotní snídaní, páteční večeři má každý svou). Platí se hotově na srazu.

Informace o ubytování

Chata, kde budeme ubytovaní, se nachází v oblíbeném lyžařském středisku – v Říčkách.

Chata je plně vybavená, je zde elektřina i matrace na spaní, nemusíme tedy vozit karimatky. Jediné, co chatě chybí, je voda. I ta je ale zajištěná. Otužilci mohou přibalit plavky – vedle chalupy teče potok.

Chatu už jsme navštívili v roce 2015, kdy jsme zde strávili celé Velikonoce a dokonce za sněhu, letos to tedy bude brnkačka! 🙂

Co s sebou:

nezapomeňte na páteční večeři, dále teplý spacák (občas trvá, než se chata vytopí), karimatku nechte doma, pro jistotu přibalte ešus, dále oblečení na výlet i do chaty, 2 roušky (desinfekci netřeba) nějaký blok a tužku, šátek se jistě neztratí, dále postupujte podle našeho doporučeného seznamu věcí na výpravu.

BALTE ÚSPORNĚ – v pátek půjdeme od nádraží 6 km k chatě. Mějte zabaleno do krosny, nemějte žádné vedlejší batohy ani tašky. Nemějte ani nic pověšeného na batohu. Výprava je krátká, není třeba vozit zbytečnosti!

Tak se vydej s námi! Uchecht a spol 🙂

0 0 vote
Article Rating
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments