Tábor 2021

Jsou 20. léta a zrovna skončila velká válka. Byznys kvete, rodinné firmě se daří... V tom ti přijde do schránky dopis od nejmocnějšího mafiánského bosse a píše se tam, že tě považuje za vhodného kandidáta na jeho nástupce. Využij jedinečnou šanci, přijeď do mafiánského sídla a ukaž, že jsi ten správný gangster!

Místo konání: Vletice u Krásné Hory nad Vltavou

Termín: 1. – 17. 7. 2021

Přihláška: Vzhledem k tomu, že oficiální přihláška (=se všemi údaji) musí být podepsaná, je složitější ji teď odevzdat. Proto prosíme o vyplnění alespoň tohoto formuláře (formulář je také závazný). Oficiální přihlášku naleznete níže. Ve formuláři si vyberete formu, jakou chcete oficiální přihlášku odevzdat.

Dokumenty

 

Cena: 4000 Kč nebo 7500 Kč za dva sourozence

Bankovní účet: 2500641727/2010
VS – datum narození dítěte
Poznámky – Jméno dítěte/í

Fungování tábora: Celý tábor probíhá v tábořišti – malé údolí na louce. Spíme ve stanech s podsadou pro dvě osoby. V tábořišti máme postavenou dřevěnou kuchyň s jídelnou, vaříme tedy na kamnech. Koupeme se v přilehlém potoce, a když nám přeje počasí, chodíme se koupat i do nedaleké nádrže, minimálně jednou za dva dny je možné koupání v teplé vodě. Pitnou vodu vozíme z Krásné Hory a z vedlejší farmy. Celý den probíhá program – hry v rámci celotáborové hry i mimo, koupání, sportování, výlety… . Po obědě je polední klid a většinou okolo deváté hodiny večerní probíhá osobní volno- v tuto dobu děti na vyžádání dostávají své mobilní telefony, které jsou jinak uschovány v trezoru u vedoucích. Jíme 5x denně a máme zajištěný pitný režim po celý den (Děti nemohou mít u sebe z hygienických důvodu jídlo, prosím nic jim s sebou nedávejte.)  Na táboře vůbec není elektřina, není tedy možné mobily dobíjet. Celý tábor je přítomen zdravotník. Zároveň je po celý tábor zajištěno auto – nakupování jídla, vyzvedávání pošty, dovoz vody.

V případě jakýchkoliv dotazů se nebojte nás kontaktovat!

TÁBOROVÝ KOSTÝM

Letos se vrátíme do 20. let 20 století a stanou se z nás světoví mafiáni.

Představa mafiánské rodiny tkví v elegantním obleku s temným výrazem v očích a ohnivou vášní.

Taková mafie tehdá chodila velmi slušně oblečená, aby ukázala svoji pozici a bohatství. Proto si letos vezměte košili a tmavé kalhoty (nejlépe né modré džíny) nebo šaty. Jestli chcete, můžete si k tomu vzít vesty, saka, motýlky/kravaty, klobouk, blůzy, pásky přes oko, hůl… cokoliv co se hodí k tématu.

Stačí si představit typického kmotra, přitloustlého, chytrého chlapíka, který má všechno pod palcem. A bum – máte základní představu kostýmu. Kravaťák v obleku.

Pro děvčata tento kostým taky není k zahození, pokud nemáte nějaké šaty nebo se je bojíte vzít, aby se nezničily, klidně si vezměte to co kluci, možná se vám to nemusí zdát, ale i holkám velmi sluší saka, kalhoty a klobouky. A vypadají v tom elegantně.

0 0 vote
Article Rating
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments