Cerhovice_1.-3.10.2021_zpráva z výpravy+fotky

Pátek 1. 10.

V pátek odpoledne jsme měli na Smíchovském nádaží sraz s oddílem v 16:00. Pak jsme čekali na vlak, který měl 5 minut zpoždění, a také jsme mezitím čekali na ostatní. Nakonec jsme pak odjeli směr Beroun… Když jsme konečně zastavili na nádraží a vyšli jsme ven, na chvíli jsme si odpočinuli a odložili věci ke stromu, který byl poblíž. Pak jsme si šli zahrát jednu hru (sto tři stop), která byla docela zábavná. Následně si nás vedoucí Uchecht zavolala k sobě a měli jsme se seřadit do řady vedle sebe. Tak nás očíslovala od 1 do 13 a po zbytek výpravy jsme se těmito čísly počítali. Pak nám jel další vlak směrem Cerhovice. Když jsme pak přijeli na místo, šli jsme pěšky do školy, kde nás čekala paní ředitelka, aby nás pustila do tělocvičny. Pak nás Uchecht s ostatníma vedoucíma provedla přízemím školy. Jakmile nás provedla, šli jsme si všichni vybalit karimatky a spacáky. Když jsme si vybalili, tak jsme se šli navečeřet do jídelny (zároveň i do společenské místnosti). Když jsme se všichni najedli, tak jsme po chvilce šli hrát různé hry do společenské místnosti. Jakmile jsme dohráli, vedoucí zaveleli a šli jsme si udělat hygienu. Po hygieně jsme si všichni lehli do spacáků a šli jsme spát…

Světluška

 

Sobota 2. 10.

Den začal vzbuzením služby v 7:00 a vzbuzením ostatních ve 7:30. K snídani byly rohlíky s marmáslem (marmeládou a máslem). Následovala příprava na celodenní výlet. Cesta plná her vedla do Zbirohu na zámek, kde jsme jsi užili zábavu v lanovém parku. Šli jsme se podívat ještě na Čertovy skály a potom jsme se vydali zpátky do školy. Jelikož jsme všichni úplně nevoněli, šli jsme se vysprchovat. Po náročném výletu jsme měli všichni hlad, a tak jsme měli rizoto k večeři. Před spaním jsme si ještě zahráli pár her jako např. Vrah na disco nebo Pepíčku pípni. Na konec následovala večerka ve 22:00.

Kamzík

 

Neděle 3. 10.

Ráno jsme byli přivítáni budíčkem v podobě pár vedoucích, potom jsem šli na snídani. Byly rohlíky s Nutellou (náhražkou). Po snídani jsme si šli trochu zabalit (karimatku, spacák atd…), a poté jsme vyrazili na malinký výlet. Došli jsme k rozhledně, která byla kousek od školy. Tam jsme vyšli nahoru a pak šli hrát pár her. Měli jsme tam taky svačinu, nebo někteří už si dali chleba, který měl být na oběd. Po pár hodinách jsme vyrazili zpět, abychom dokončili balení. Potom, co jsme všichni měli všechno, jsme se přesunuli na hřiště za školou. Zahráli jsme si pipi uá, městečko Palermo, splachovacího mrazíka a pár dalších her. Kolem 16:45 jsme vyrazili na nádraží, kam jsme zanedlouho došli. Pak už jsme nastoupili do vlaku, dojeli do Berouna, tam přestoupili a jeli rovnou na Smíchovské nádraží. Někteří se tam oddělili, zbytek dojel na Hůrku a tím nám výprava skončila.

Kopřiva


Celé album zde

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments