Příprava tábora 25.6. – 26.6.2022

Tábor se neodkladně blíží, a i letos nás čeká spoustu práce s přípravou tábora. Zveme tedy všechny rodiče, děti i oddílové přátele, aby s námi o víkendu 25. – 26. 6. vyrazili do tábořiště a pomohli nám se stavbou.

Letos bude potřeba: dosekat a shrabat tábořiště, očistit podsady od bahna po loňské povodni, přesunout skládek, vyrobit nové lavičky, postavit 3 nové stany, smontovat stávající podsady, vykopat a postavit kadibudky, zkonstruovat novou umývárku a další.

Sraz: 25.6.2022 v 7:30 před Klubovnou (Husníkova 10)
Návrat: Jedná se o víkendovou akci, nicméně lze jet i na jeden den. Spát bude venku pod širákem či v jídelně, kdo chce může si vzít vlastní stan. Večer bude táborák a pro ty, kteří s námi zůstanou až do neděle, budou zajištěny buřty.

Přeprava: Prosíme rodiče, aby nám pomohli s přepravou věcí i osob vlastním autem. Pokud by ale jely děti samotné, určitě je do tábořiště přepravíme.

S sebou: pracovní oblečení, pracovní rukavice, jídlo na celý den/víkend, nářadí (kladivo, kleště, akuvrtačka, hrábě…-není povinné, něco máme), případně věci na přespání

Svou účast nám prosím potvrďte ve formuláři, který naleznete níže.

DŮLEŽITÉ: V případě, že se přípravy tábora nemůžete zúčastnit, moc nám pomůže, když alespoň přinesete již předbalená zavazadla na sraz či na poslední schůzku před přípravou tábora, tj. 22. 6.
Potřebujeme na přípravu přivézt co nejvíce věcí, neboť v den odjezdu na tábor nebudeme mít k dispozici tolik aut!
Pokud nebude dostatek prostoru, dětem budou věci přivezeny až večer.

 

Cesta do tábořiště

GPS:49.6104433N, 14.3139386E
Prosíme Vás, nejezděte po louce do tábořiště se po vyznačené cestě viz níže na mapě. Pokud nechcete jezdit až dolů do tábora, nechte auto zaparkované na louce hned za silnicí.

 


Během roku jsme se nezapomněli o naše tábořiště starat.

V březnu jsem vyrazili do tábořiště pokácet a zastřihnout pár stromů a keřů.

V červnu jsme vyrazili sekat trávu, jelikož místní JZDáci, opět nestíhají. Moc děkuji Medikovi a Kamče za pomoc!

0 0 votes
Article Rating
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments