Saské Švýcarsko 28.9.-1.10. 2023

Prázdniny jsou u konce, nový školní rok je zde a s ním se blíží první výprava tohoto školního roku. Letos se společně vydáme prozkoumat krásy Saského Švýcarska. Saské Švýcarsko je oblast v Německu, nacházející se podél údolí řeky Labe, jejíž součástí je stejnojmenný národní park. Společně s českým národním parkem České Švýcarsko tvoří oblast známou jako Českosaské Švýcarsko. Krásné skalní útvary, vyhlídková místa, zříceniny a další krásy přírody se na nás těší. Budeme spát venku a to pod stanem nebo pod širákem, podle počasí.

S sebou:  spacák na ven a karimatku, vlastní jídlo do pátečního oběda – stravujeme se společně od páteční večeře, ešus příbor, dále viz doporučený seznam: zde
VELMI DŮLEŽITÉ je aby si každý výletník nechal v batohu ještě nějaké místo na společné vybaveni (např. část stanu) a společné jídlo a ideálně si s sebou vzal jednu lahev s vodou navíc na společné účely – vaření, čaj apod.

Sraz je ve čtvrtek 28.9. v 10:15 na hlavním nádraží.

Předpokládaný návrat je v neděli v 17/19:40 na hlavním nádraží – včas upřesníme

Cena: 1200

Jelikož pojedeme za hranice ČR, bude potřeba souhlas rodičů/zákonných zástupců s cestou dítěte do zahraničí. Včas přidáme vzor.


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments