Filištíni slaví 30 let!

Rok 2022 bude výjimečný. Tušíte čím?

No jistě, Filištíni slaví 30 let své existence! Všichni jsme vyrostli, někteří zmoudřeli, jiní založili rodinu, ale všechny nás něco spojuje – jsme totiž Filištíni! A nejsme to jen my, je nás mnohem více! Filištíni nikdy nebyli sami, jezdili i s dalšími oddíly, pamatujete? Chcete zavzpomínat, pobavit se? Zjistit, kam koho zavál čas? Tak to nabízíme skvělou příležitost se se všemi potkat!

Připravili jsme sraz Filištínů a jejich přátel, který se uskuteční 23. – 25. září 2022. Budeme mít pro sebe celý krásný mlýn, kde bude zajištěn potlach, fotky z dob dávno minulých, kratší výlet a mnoho dalšího. Kde že to bude? V Roverkách! Přesné místo si ještě necháme pro sebe, ale mlýn je krásně dostupný jak vlakem, tak vlastní dopravou. Nedočkavci mohou zavzpomínat na Morseovku a dozvědět se tak nápovědu k místu. Máte-li o sraz zájem, přihlaste se nám ideálně do kontaktlistu, který najdete níže, aby vás žádná novinka neminula. Informace budou chodit pouze o tomto srazu, nic víc.

Byl by na vás celý víkend moc? To by byla škoda, ale pokud nás chcete vidět jen chvilku, tak v sobotu 17. září se budeme prezentovat veřejnosti v Central parku na Praze 13. Můžete skočit na kus řeči a vidět současnou aktivitu oddílu. Přesné místo a harmonogram akce bude zveřejněn později.

Nápověda k místu srazu: 

– –/· – · · /– · – –/– ·//· · · /·//– ·/· –/– · – ·/· · · ·/· –/– – · ·/· ·//– ·/· –//– –/– – –/– · ·/· – ·/·//– – · ·/– ·/· –/– · – ·/– · – ·/·/– – · · – –//· · · · –/· – · – · –/· · · · –//– · –/– –//– – –/– · ·//· · · –/· – ·/– · – ·/·  ·  · ·/– – –/· – · ·/· · –//· · · ·/– – –/· – ·/– · – –//· – · ·/– – –/· · · –/– – –/· · ·/

Pokud ti nepřišel email, tak se omlouváme, bohužel na tebe nemáme email. Pokud chceš být informován, tak nám vyplň rychlý formulář a už tě žádná informace nemine 🙂 .

Klidně nám nám zanech vzkaz v komentářích.

5 1 vote
Article Rating
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments