Filištíni slaví 30 let!

Filištínský sraz se blíží a my už se nemůžeme dočkat, až se všichni společně sejdeme a oslavíme výročí našeho oddílu. A jelikož do celé akce zbývá už jen měsíc, přinášíme Vám podrobnější informace i stručný přehled programu, neboť je opravdu na co se těšit 🙂

Místo a termín konání: 23.-25. 9. 2022 v Opárenském mlýně (můžete si prohlédnout zde:zde)

Příjezd na akci: v pátek 23. 9. po 16. hodině

Odjezd: v neděli dopoledne po společném úklidu chaty

 

Důležité informace ohledně ubytování

Spaní

V chalupě je 27 postelí (potřeba mít vlastní spacák) + dalších 10 míst pro ty, kteří si přivezou karimatku a spacák. Dále je před mlýnem velká louka, kde je možné postavit si stan.

Hromadná cesta vlakem
Vlak byl vždy preferováná oddílová doprava, proto jsme vytvořili tabulku na spolujízdy. Stačí si vybrat jak pojedte, zapsat se, dám na sebe kontak a domluvit se.
Vlaková spolujízda zde

Parkování

– upozorňujeme, že není možnost parkování v bezprostřední blízkosti mlýna. Je potřeba nechat auto v nejbližší vesnici a k mlýnu dojít pěšky. I ve vesnici jsou ale parkovací místa poměrně omezená a tak doporučujeme k přepravě vlak, který staví zhruba 1,5 km od mlýna. Mapku s vhodným parkovištěm naleznete níže. Z parkoviště se vydejte po zelené, která vede přímo k mlýnu.

Hygiena

Jelikož je v areálu čištění vody zajišťováno rostlinnou čističkou, smí se zde používat pouze tuhá mýdla či přírodní kosmetika. Myslete na to tedy prosím při balení a vemte si vhodné hygienické potřeby.

Stravování

Stravování bude společné. Začínáme již páteční večeři, ke které bude připraven gril včetně masa. V sobotu se můžete těšit na guláš a menší občerstvení během programu. Jediné, s čím bychom chtěli pomoci, je sobotní snídaně, takže vyhlašujeme soutěž o nejlepšího pekaře a jeho buchtu! 🙂 Děkujeme!

PS: nápoje budou také zajištěny, pivo se čárkuje nealko je v ceně.

Program srazu:

V pátek nás čeká posezení u grilu či ohně za doprovodu kytary. V sobotu po snídani společně vyrazíme na horu Lovoš, na jejímž vrcholu se za odměnu občerstvíme. Cestou bude připraven krátký program. Po návratu do mlýna si zahrajeme hru a k večeři bude nachystán guláš. Poté nás čeká nostalgická chvilka plná vzpomínání ale i soutěžení. V neděli už jen uklidíme chatu a odjedeme.

 

Cena: pro dospělé 600 Kč, pro děti do 15 let 300 Kč

V ceně je zahrnuto veškeré jídlo v mlýně, občerstvení na Lovoši a ubytování.

Prosíme, abyste nám potvrdili svou účast v tomto krátkém formuláři:

Zváni jsou všichni bývalí členové oddílu a přátelé oddílu i se svými rodinami.

V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit. Těšíme se brzy na viděnou!

 

Filištíni


Parkování

Nebojte, je zde vybudované nové parkoviště.
K mlýnu je možné zajet autem vyházet věci a odvézt auto na parkoviště. K mlýnu se dá zajet pouze po zelené z Chotiměře, prosím nejezděte po modré z Oparna.

GPS:

50.5469747N, 13.9977208E

 

 

Mlýn se nachází:

50.5427567N, 14.0051947E

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Nervík
Nervík
1 rok před

Už se na Vás všechny těším pardálové.