TÁBOR 2020 ČOKOVÁLKY

 

!!Mise na záchranu čokolády zahájena!!

Byla zničena již několikátá továrna na čokoládu, může za to organizace pod označením LP. Kdo za touto zkratkou ale doopravdy stojí? Proč ničí továrny na čokoládu? Budou ničit i něco dalšího? Možná jsou silnější, než si dokážeme představit..

Přidej se k Hrdinské asociaci a pomoz tyto ničivé útoky zastavit! Potřebujeme každou pomocnou ruku. Na oplátku nabízíme dobrodružství, zkušenosti a možná i superschopnosti.. A hlavně záchranu čokolády. Tak neváhej a přidej se k nám již teď!

Během následujícího půlroku nás čeká ještě hodně práce s výcvikem. Proto pořádáme hrdinský výcvikový tábor.

Termín: 1. – 18. 7. 2020

Místo konání: Vletice u Krásné Hory nad Vltavou – poblíž této malebné vísky na opuštěném ostrově budeme mít perfektní klid pro trénink na závěrečnou bitvu

Cena: 4100 Kč (další sourozenec 3700Kč)
Bankovní účet: 2500641727/2010
VS – datum narození dítěte
Poznámky – Jméno dítěte/í

Fungování tábora: Celý tábor probíhá v tábořišti – malé údolí na louce. Spíme ve stanech s podsadou pro dvě osoby. V tábořišti máme postavenou dřevěnou kuchyň s jídelnou, vaříme tedy na kamnech. Koupeme se v přilehlém potoce, a když nám přeje počasí, chodíme se koupat i do nedaleké nádrže, minimálně jednou za dva dny je možné koupání v teplé vodě. Pitnou vodu vozíme z Krásné Hory a z vedlejší farmy. Celý den probíhá program – hry v rámci celotáborové hry i mimo, koupání, sportování, výlety… . Po obědě je polední klid a většinou okolo deváté hodiny večerní probíhá osobní volno- v tuto dobu děti na vyžádání dostávají své mobilní telefony, které jsou jinak uschovány v trezoru u vedoucích. Jíme 5x denně a máme zajištěný pitný režim po celý den (Děti nemůžou mít u sebe z hygienických důvodu jídlo, prosím nic jim s sebou nedávejte.)  Na táboře vůbec není elektřina, není tedy možné mobily dobíjet. Letošní tábor bude cyklo – každé dítě tedy musí mít s sebou kolo. Na kolech jezdíme k již zmiňované nádrži či na výlety. Celý tábor je přítomen zdravotník. Zároveň je po celý tábor zajištěno auto, nakupování jídla, vyzvedávání pošty (na kole), dovoz vody.

V případě jakýchkoli dotazů se nebojte na nás obrátit.

Soubory ke stažení:
Závazná přihláška LT 2020
Bezinfekčnost
Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte

Seznam věcí + kostým na LT2020
Leták ke stažení zdeTábor 2020 – Aktualizace

14.5.2020  – Tábor bude! – přihláška je níže ke stažení 🙂
Živé vysílání s předsedou ČRDM Alešem Sedláčkem po jednání s hlavní hygieničkou Jarmilou Rážovou o podmínkách konání letních táborů v roce 2020. – FB

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/detske-tabory-se-budou-moct-konat-od-27-cervna/r~2035ffdc95c411ea9d470cc47ab5f122/

https://www.lidovky.cz/domov/detske-tabory-mohou-byt-od-27-cervna-na-podminkach-se-organizatori-dohodli-s-hlavni-hygienickou.A200514_111730_ln_domov_ele?


13.5.2020 – Neustále dění sledujeme a vidíme to zeleně 🙂
 https://www.lidovky.cz/domov/tabory-od-cervence-temer-bez-omezeni.A200513_094809_ln_domov_ele?

Vážení rodiče, i přes nepřehlednost stávajících omezení stále počítáme s uskutečněním tábora v termínu 1. – 18. 7. Naše přípravy stále probíhají a připravujeme se i na přísnější hygienická omezení. V současnosti je možné se na tábor přihlašovat, nicméně s placením ještě posečkejte. Definitivní rozhodnutí by mělo dle slov pana premiéra padnout do konce května. Pokud jste již zaplatili, tak se o své prostředky nemusíte obávat. Pokud by se tábory mohly uskutečnit až od srpna, byl by náhradní termín tábora 1. – 15. 8.
Bedlivě sledujeme (s vypětím všech sil) všechna prohlášení vlády včetně jednání České rady dětí a mládeže http://crdm.cz/clanky/aktuality/nas-boj-ma-smysl-konani-letnich-taboru-2020-se-zas-o-krucek-posunulo-a-jsou-to-dobre-zpravy/